Ινδικά Χοιρίδια
Καλωσήρθατε στο forum των ινδικών χοιριδίων.
Εάν συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και τους Κανόνες Συγγραφής,
μπορείτε να γίνετε μέλος του forum !
Θα χαρώ πολύ να λύσω τις απορίες σας σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια !

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ινδικά Χοιρίδια
Καλωσήρθατε στο forum των ινδικών χοιριδίων.
Εάν συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και τους Κανόνες Συγγραφής,
μπορείτε να γίνετε μέλος του forum !
Θα χαρώ πολύ να λύσω τις απορίες σας σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια !
Ινδικά Χοιρίδια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Κοινωνική Δικτύωση

Κοινωνική Δικτύωση reddit      

Bookmark and share the address of Ινδικά Χοιρίδια on your social bookmarking website

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Ινδικά Χοιρίδια στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας

Πρόσφατα Θέματα
» κεραυνος!!!
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΚυρ Ιουλ 20, 2014 9:15 am από panos1994

» νεογεννητο χοιριδιο
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΚυρ Ιουλ 20, 2014 6:00 am από panos1994

» Ζευγαρι ινδικα!
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 1:28 am από stelios7

» με φοβαται το ινδικο μου χοιριδιακι
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΠαρ Φεβ 01, 2013 10:17 am από Βανίλια

» Λαχανικά στη διατροφή
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΣαβ Δεκ 01, 2012 4:17 am από Βανίλια

» Τσίμπλες στο μάτι...
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΣαβ Οκτ 20, 2012 1:06 am από Βανίλια

» Ειναι ιδανικο τ μεγεθος?
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΤρι Σεπ 04, 2012 1:12 am από Βανίλια

» Πως λένε το χοιριδιάκη σας ;
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΚυρ Σεπ 02, 2012 1:16 am από Βανίλια

» Δεν ξέρω τι ράτσα είναι !!!
χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 2:59 am από Eirini K.

Παρόμοια θέματα
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     


    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

    Δημόσια συζήτηση
    Affiliates
    free forum

    Ψηφοφορία

    Που βρήκατε το forum ;

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_lcap50%χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_rcap 50% [ 6 ]
    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_lcap8%χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_rcap 8% [ 1 ]
    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_lcap0%χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_rcap 0% [ 0 ]
    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_lcap17%χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_rcap 17% [ 2 ]
    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_lcap25%χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Vote_rcap 25% [ 3 ]

    Σύνολο Ψήφων : 12

    Τροφοδοσία RSS


    Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 


    Λέξεις Κλειδιά


    ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    2 απαντήσεις

    Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  piggy Δευ Απρ 16, 2012 5:22 am

    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !!!!!!!!!!!! Embarassed pale ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ ...ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΣΕ ΠΕΤ ΣΟΠ ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΑΛΛΟ ΔΙΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΛΟΥΒΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΒΑΣΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΝΤΑΙ ..............ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ !!!!!!!! ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΤ ΣΟΠ Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΑΡΙΖΕΙ .........ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ..ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ..... ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΗ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΤΕ ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ........ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ...ΤΟ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΠΑΡΤΗΣ 203 ....ΚΕΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΕΤ ΣΟΠ....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΧΑΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Razz Embarassed
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  Βανίλια Τρι Απρ 17, 2012 1:34 am

    ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ!!! ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΠΕΤ ΣΟΠ. Σπάρτης 203 είναι το σχολείο μας ή το πετ σοπ;
    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  piggy Τρι Απρ 17, 2012 2:26 am

    to sxoleio einai sparths 203 ......to pet shop einai pio katw apenanti apo thn plateia katevainontas sta deksia sou
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  Βανίλια Τρι Απρ 17, 2012 3:33 am

    Τον περιμένω από στιγμή σε στιγμή! Πόσο χαίρομαι που θα έχουμε πάλι ινδικό χοιρίδιο! I love you Guinea Pig
    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  piggy Τρι Απρ 17, 2012 3:36 am

    XAIROMAI ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ..............ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ !!!!! Exclamation I love you
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  Βανίλια Τρι Απρ 17, 2012 3:39 am

    Καλά, μόλις έφτασε στο σπίτι! Το νέο του όνομα είναι Λάκης! (από το Λάκη το γλυκούλη!) Είναι ένα κουκλάκι! Μεγαλόσωμος για την ηλικία του, ένας παίδαρος, απίστευτος!
    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  piggy Τρι Απρ 17, 2012 3:41 am

    XAXA TELEIO !!! EXΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΑΙΡΟ ..........ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ????? ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ????
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  Βανίλια Τρι Απρ 17, 2012 1:28 pm

    Σήμερα, τον ενοχλώ όσο λιγότερο μπορώ για να εγκλιματιστεί στο νέο του σπίτι. Είναι ήρεμος, ήδη έφαγε από το χέρι της κόρης μου, δέχεται τα χάδια, κάποια στιγμή τίναξε το κεφαλάκι του κάνοντας εκείνη τη μικρή κουτουλίτσα... τον γνώρισε και η Αργώ, η σκυλίτσα μας, είναι τέλειος! Αύριο θα τον βγάλω καμιά φωτογραφία. king
    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    χαρίζεται ο μπέμπης  μου - ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ  Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ

    Δημοσίευση  Βανίλια Παρ Απρ 20, 2012 1:51 pm

    Piggy μου, σου έχω βάλει δύο φωτογραφίες του Λάκη μας, στην ενότητα «πώς λένε το χοιριδιάκι σας;»
    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης