Ινδικά Χοιρίδια
Καλωσήρθατε στο forum των ινδικών χοιριδίων.
Εάν συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και τους Κανόνες Συγγραφής,
μπορείτε να γίνετε μέλος του forum !
Θα χαρώ πολύ να λύσω τις απορίες σας σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια !

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ινδικά Χοιρίδια
Καλωσήρθατε στο forum των ινδικών χοιριδίων.
Εάν συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και τους Κανόνες Συγγραφής,
μπορείτε να γίνετε μέλος του forum !
Θα χαρώ πολύ να λύσω τις απορίες σας σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια !
Ινδικά Χοιρίδια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Κοινωνική Δικτύωση

Κοινωνική Δικτύωση reddit      

Bookmark and share the address of Ινδικά Χοιρίδια on your social bookmarking website

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Ινδικά Χοιρίδια στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας

Πρόσφατα Θέματα
» κεραυνος!!!
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΚυρ Ιουλ 20, 2014 9:15 am από panos1994

» νεογεννητο χοιριδιο
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΚυρ Ιουλ 20, 2014 6:00 am από panos1994

» Ζευγαρι ινδικα!
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 1:28 am από stelios7

» με φοβαται το ινδικο μου χοιριδιακι
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΠαρ Φεβ 01, 2013 10:17 am από Βανίλια

» Λαχανικά στη διατροφή
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΣαβ Δεκ 01, 2012 4:17 am από Βανίλια

» Τσίμπλες στο μάτι...
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΣαβ Οκτ 20, 2012 1:06 am από Βανίλια

» Ειναι ιδανικο τ μεγεθος?
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΤρι Σεπ 04, 2012 1:12 am από Βανίλια

» Πως λένε το χοιριδιάκη σας ;
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΚυρ Σεπ 02, 2012 1:16 am από Βανίλια

» Δεν ξέρω τι ράτσα είναι !!!
με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 2:59 am από Eirini K.

Παρόμοια θέματα
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     


    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

    Δημόσια συζήτηση
    Affiliates
    free forum

    Ψηφοφορία

    Που βρήκατε το forum ;

    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_lcap50%με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_rcap 50% [ 6 ]
    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_lcap8%με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_rcap 8% [ 1 ]
    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_lcap0%με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_rcap 0% [ 0 ]
    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_lcap17%με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_rcap 17% [ 2 ]
    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_lcap25%με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Vote_rcap 25% [ 3 ]

    Σύνολο Ψήφων : 12

    Τροφοδοσία RSS


    Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 


    Λέξεις Κλειδιά


    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη

    2 απαντήσεις

    Πήγαινε κάτω

    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Empty με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη

    Δημοσίευση  piggy Σαβ Απρ 14, 2012 5:07 am

    ΛΟΙΠΟΝ......ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΣΤΕΡΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΖΗΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ .!!!! ΥΣΤΕΡΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΙΝΔΙΚΟ ΧΟΙΡΙΔΙΟ ΤΗ ΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΑΡΑΠΟΛΥ !!!!!! ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΤΙ .....ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ....ΑΝ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΤΙ .....ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ " ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΜΠΕΛΛΑ ...ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΩ " ???? ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ !!!! ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ .......ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ !!!!! ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΘΑΝΑΤΟΥΣ ΖΩΩΝ ΜΟΥ ΚΥΡΙΩΣ ΣΚΥΛΩΝ ......ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΟ ΧΑΜΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ .......ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΑ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ......[ ΤΗΝ ΜΠΕΛΛΑ ΕΝΝΟΩ ] Embarassed No Question Sad
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Empty Απ: με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη

    Δημοσίευση  Βανίλια Κυρ Απρ 15, 2012 8:51 am

    Χριστός Ανέστη, γλυκιά μου Piggy, να έχεις υγεία, αγάπη και ευμάρεια στο σπιτικό σου και καλή πρόοδο σ’ εσένα, καλό μου παιδί!
    Ναι, ο θάνατος του αγαπημένου μας ζώου είναι μεγάλη απώλεια και πληγή βαθιά αλλά δυστυχώς, όταν περάσει το συντροφάκι μας στην αντίπερα όχθη, δεν μπορούμε όσο κι αν λυπόμαστε γι’αυτό, να το φέρουμε πίσω και ο θάνατος είναι μέρος της ίδιας της ζωής. Όταν παίρνουμε ένα ζωάκι, «παντρευόμαστε» και το θάνατό του. Το ξέρουμε από την αρχή ότι κάποια στιγμή θα μας αφήσει. Το χαμστεράκι σου, τι ηλικίας ήταν; Ζουν 2-2,5 χρόνια αλλά ο θάνατος μπορεί να επέλθει από ένα σωρό αιτίες που μπορεί εμείς να μην πάρουμε είδηση με την πρώτη ματιά.
    Μην έχεις ενοχές ότι κάτι δεν έκανες εσύ καλά, έκανες το καλύτερο που μπορούσες. Να χαίρεσαι το μικρό σου φιλαράκι όσο το έχεις και να ζεις με χαρά τις στιγμές που περνάτε μαζί και μη σκέφτεσαι το θάνατο. Φρόντιζε να πηγαίνεις τη Μπελλίτσα σου μια φορά το μήνα στο γιατρό, ακολούθα τις οδηγίες του και μη φοβάσαι τίποτα. Θα έχεις κάνει το καλύτερο δυνατό κι αν –ω μη γένοιτο- το μικρό σου δεν τα καταφέρει κάποια δύσκολη στιγμή, μην πιστέψεις ότι φταις εσύ, απλώς δεν μπόρεσε να γίνει διαφορετικά. Όλοι περνάμε τέτοιες φάσεις, όλοι έχουμε πονέσει φριχτά για κάποιο συντροφάκι που αγαπούσαμε πολύ, αλλά ο πόνος κάνει τον κύκλο του και ο μέγας γιατρός, ο χρόνος, κάποτε επουλώνει την πληγή για να μπορέσει κάποιο άλλο πλασματάκι να ’ρθει κοντά μας και να αλλάξουμε ο ένας τη μοίρα του άλλου, για όσο ορίζει ο Ύψιστος.

    Αυτό είναι το βιντεάκι του γλυκούλη μου του Φατσούα, που τον λάτρευα:




    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη Empty Απ: με διακατεχει το αισθημα της απελπισιας .....θελω ψυχολογικη υποστηριξη

    Δημοσίευση  piggy Δευ Απρ 16, 2012 1:36 am

    ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ...!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΕΙΑ !!!!!! ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ....ΦΑΝΗΚΑ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ !!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ...............ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ , ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ , ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ..................ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!!!! ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΖΩΑΚΙ Sad Crying or Very sad Embarassed
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης