Ινδικά Χοιρίδια
Καλωσήρθατε στο forum των ινδικών χοιριδίων.
Εάν συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και τους Κανόνες Συγγραφής,
μπορείτε να γίνετε μέλος του forum !
Θα χαρώ πολύ να λύσω τις απορίες σας σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια !

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ινδικά Χοιρίδια
Καλωσήρθατε στο forum των ινδικών χοιριδίων.
Εάν συμφωνείτε με τους Όρους Χρήσης και τους Κανόνες Συγγραφής,
μπορείτε να γίνετε μέλος του forum !
Θα χαρώ πολύ να λύσω τις απορίες σας σχετικά με τα ινδικά χοιρίδια !
Ινδικά Χοιρίδια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Κοινωνική Δικτύωση

Κοινωνική Δικτύωση reddit      

Bookmark and share the address of Ινδικά Χοιρίδια on your social bookmarking website

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Ινδικά Χοιρίδια στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας

Πρόσφατα Θέματα
» κεραυνος!!!
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΚυρ Ιουλ 20, 2014 9:15 am από panos1994

» νεογεννητο χοιριδιο
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΚυρ Ιουλ 20, 2014 6:00 am από panos1994

» Ζευγαρι ινδικα!
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΤετ Ιουν 11, 2014 1:28 am από stelios7

» με φοβαται το ινδικο μου χοιριδιακι
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΠαρ Φεβ 01, 2013 10:17 am από Βανίλια

» Λαχανικά στη διατροφή
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΣαβ Δεκ 01, 2012 4:17 am από Βανίλια

» Τσίμπλες στο μάτι...
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΣαβ Οκτ 20, 2012 1:06 am από Βανίλια

» Ειναι ιδανικο τ μεγεθος?
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΤρι Σεπ 04, 2012 1:12 am από Βανίλια

» Πως λένε το χοιριδιάκη σας ;
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΚυρ Σεπ 02, 2012 1:16 am από Βανίλια

» Δεν ξέρω τι ράτσα είναι !!!
Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 2:59 am από Eirini K.

Παρόμοια θέματα
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     


    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

    Δημόσια συζήτηση
    Affiliates
    free forum

    Ψηφοφορία

    Που βρήκατε το forum ;

    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_lcap50%Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_rcap 50% [ 6 ]
    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_lcap8%Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_rcap 8% [ 1 ]
    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_lcap0%Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_rcap 0% [ 0 ]
    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_lcap17%Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_rcap 17% [ 2 ]
    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_lcap25%Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Vote_rcap 25% [ 3 ]

    Σύνολο Ψήφων : 12

    Τροφοδοσία RSS


    Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 


    Λέξεις Κλειδιά


    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά

    2 απαντήσεις

    Πήγαινε κάτω

    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Empty Απ: Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά

    Δημοσίευση  piggy Σαβ Ιουν 16, 2012 7:45 am

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!! ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΛΕΡΩΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΕΓΝΩΣΑ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 6 ΚΑΙ 30 ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΣΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΑΛΑΝΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ!! ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΥΛΙΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ , ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΗΔΗΞΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ!!! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΞΑΝΑ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! ΑΥΤΟ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΓΙΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ !! ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΡΩΤΗΣΗ 1 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΝΙΩΘΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ???? ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΗΔΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ 6 ΟΡΟΦΟΥ!! ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΑ ΖΩΑ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ!!!


    ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!! ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΓΛΥΦΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ!! ΥΣΤΕΡ' ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΣΑ ΝΑ ΞΕΨΥΧΑΕΙ!! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ!!!!! ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ???? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ????? ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΑ ΤΙΝΑΖΟΤΑΝΕ ΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΓΛΥΦΕ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΩΣΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! No No No No No
    piggy
    piggy

    Αριθμός μηνυμάτων : 70
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
    Ηλικία : 26
    Τόπος : πειραιας

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά Empty Περίεργη και ανησυχητική συμπεριφορά

    Δημοσίευση  Βανίλια Δευ Ιουν 18, 2012 1:22 am

    Καλημέρα Piggy μου, καλό μήνα και σ’ εσένα, καλή μου. Βλέπω η Piggy συνεχίζει τις εκπλήξεις! Σχετικά με το πρώτο ζήτημα, δεν έχει τάσεις αυτοκτονίας, μάλλον από περιέργεια το κάνει, ίσως δοκιμάζει τις δυνάμεις της, ίσως πάλι να το βρήκε και παιχνίδι, εκείνη να πηδά κι εσύ να την πιάνεις στον αέρα! Την επόμενη φορά, βάλε ένα μαξιλάρι από κάτω και μην την πιάσεις.
    Το δεύτερο μπορεί να σημαίνει διάφορα πράγματα. Το ότι σου έγλυφε το χεράκι μανιωδώς και μετά την έπιασε δύσπνοια, μπορεί να δηλώνει την ύπαρξη κάποιας αλλεργιογόνας ουσίας που μπορεί να είχαν τα χέρια σου, ακόμη και το σαπούνι. Το ότι είναι μόνιμα ξαπλωμένη αν τρώει, μπορεί να σημαίνει πως την έχει πιάσει η ζέστη. Πρέπει, σε τακτά διαστήματα να την ψεκάζεις με νερό από τη βρύση για να δροσίζεται. Όχι να την κάνεις παπάρα, απλώς να την ψεκάζεις με ένα ψεκαστήρα στο αώμα. Αν ΔΕΝ τρώει και βλέπεις την τροφή απείραχτη, ή πηγαίνει να φάει αλλά δεν έχει δύναμη να κρατήσει την τροφή στο στόμα και της πέφτει, εκεί ΠΡΕΠΕΙ να ανησυχήσεις και να την τρέξεις γραμμή στο γιατρό. Αν δεις ότι έχει κάποιο πρόβλημα στην κίνηση, γρήγορα τηλέφωνο στο γιατρό! Θέλω να σου πω ότι η ζέστη έχει στείλει πολλά χοιρίδια αδιάβαστα! Δεν την αντέχουν. Δεν θα τη βάλεις σε δωμάτιο με κλιματιστικό αλλά σε χώρο που η δροσιά χτυπάει έμμεσα, ή υπάρχει ανεμιστήρας που γυρίζει, ΟΧΙ σταθερός να χτυπάει το κλουβί. Αν δεις ότι έχει πολλές ώρες να φάει, θα διαλύσεις δύο ροζέττες από την τροφή της σε νερό κι όταν γίνει χυλός θα της το χορηγήσεις με σύριγγα που, βέβαια θα έχεις αφαιρέσει τη βελόνα. Αν καταφέρεις να φάει, έχεις κερδίσει το μισό αγώνα!
    Βανίλια
    Βανίλια

    Αριθμός μηνυμάτων : 139
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : όπου υπάρχουν ινδικά χοιρίδια

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης